Dom Weselny

Witamy serdecznie na naszej stronie!

To właśnie dla Państwa organizujemy niezapomniane uroczystości, przyjęcia weselne jak i spotkania biznesowe. Wyjątkowy wystrój, duża przestrzeń i bogate doświadczenia sprawiają, że potrafimy sprostać najwyższym Państwa oczekiwaniom.

Nasz dom weselny powstał w 2003 roku. Przez te lata zorganizowaliśmy ponad 400 uroczystości weselnych, na których bawiło się tysiące gości. Te liczby mówią o naszym ogromnym doświadczeniu w przygotowaniu każdej uroczystości.

Goście, których obsługiwaliśmy jak i Nowożeńcy wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzciny, komunie, studniówki, imieniny oraz imprezy firmowe.

Doskonałe położenie pomiędzy Nowym a Starym miastem docenią najbardziej wymagający Państwa Goście. Wszystkie sale posiadają profesjonalną klimatyzację, zapewniamy przestronny parking, a naszym atutem są smaczne, przygotowywane na miejscu posiłki oraz profesjonalna obsługa.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowy lokal, w którym Państwo wraz ze swymi gośćmi będziecie się świetnie bawić podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Komfortowe warunki naszego Domu Weselnego sprawią, że goście będą długo wspominali Państwa przyjęcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy na Twoje Jedyne Wesele do Domu Weselnego Jedynka!

Sprawdź wolne miejsca

telefoniczne:

+48 603 640 504

przez e-mail:

info@jedynkasuwalki.pl
© Dom Jedynka Suwałki, 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jedynkasuwalki.pl
Projekt i wykonanie: drestudio.com